Apartamenty, sprzątanei i wynajem, bujaki i automaty

AJRA Sp. z o.o. powstała w wyniku połączenia kilku niezależnych działalności gospodarczych, prowadzonych przez nas od 1989 roku. Połączenie tych firm zaowocowało rozwinięciem kilku zasadniczych dla nas dziedzin, w których z powodzeniem kształtujemy naszą markę na rynku.

Działalności są bardzo zróżnicowane, co powoduje dużą wszechstronność. Kadra współpracująca z nami, wyspecjalizowana jest w konkretnych tematach i tym samym, gwarantuje wysoką jakość pracy i obsługi.

Specjalizujemy się obsłudze automatów vendingowych sprzedających, fotelach masujących oraz naprawach i serwisie automatów, zaparzaczy i ekspresów do kawy.

Ugruntowana pozycja na rynku powoduje, że jesteśmy stabilnym partnerem.

Od ponad 30 lat działamy na rynku turystycznym, przeszło 25 lat na rynku handlowym i ponad 15 lat na rynku pozostałych usług.

 

Obecnie posiadamy ponad 200 punktów prezentacyjnych i sprzedażowych w Polsce, głównie w woj. zachodniopomorskim, lubuskim, dolnośląskim i kujawsko – pomorskim.

Mapa punkty
Punkty handlowe i usługowe AJRA. Kropki oznaczają poglądowo miejscowości, w których posiadamy nasze punkty. W jednym mieście może znajdować się kilka punktów usługowych lub sprzedażowych.

 

Na przestrzeni lat weszliśmy w posiadanie własnych nieruchomości, z których niektóre są przeznaczone pod wynajem, a inne na sprzedaż. Wszystkie wymienione nieruchomości są naszą własnością. Zarówno ceny sprzedaży jak i wynajmu zawsze podlegają negocjacjom i zawsze rozważymy wszystkie proponowane rozwiązania nabycia lub wynajmu tych nieruchomości. Wszystkie nasze nieruchomości opisane są na naszych stronach [TUTAJ].

Szerszy opis poszczególnych naszych działalności znajduje się tutaj