AJRA poducha masującaZnana od lat japońska technika relaksującego masażu, likwidującego napięcie mięśni zwana jest SHIATSU. „Shi” po japońsku oznacza palec, „atsu” znaczy uciskać.

Poduszka oferowana przez nas, wykorzystuje właśnie zasadę tej metody. Osiem umieszczonych w poduszce głowic, masuje dokładnie te miejsca, gdzie jest zbyt duże napięcie mięśni, rozluźniając je i poprawiając krążenie krwi. Tym samym poduszka poprawia Twoje samopoczucie.

Idealnie nadaje się do masowania kręgosłupa, szczególnie odcinka krzyżowo-lędźwiowego. Przynosi prawdziwą ulgę. Można wykorzystać ją również do masowania odcinka szyjnego oraz karku. Wspaniale spełnia swoją funkcję przy masowaniu stóp.
Oferowana poduszka jest niezastąpiona praktycznie w każdym aspekcie, kiedy tylko chcesz skorzystać z masażu. Za niewielką cenę, osiągniesz dużo ulgi dla Twojego ciała.

Ulga dla pleców zawsze kiedy siadasz.

Zamocowana na oparciu krzesła poduszka, idealnie pasuje do kręgosłupa. Jej kształt i sposób działania przynosi prawdziwą ulgę. Poduszkę można używać również w pozycji leżącej, podczas masażu innych partii ciała, takich jak szyja, uda, łydki i stopy. Nie bój się w pełni oddać relaksowi – nawet jeśli podczas masażu zaśniesz, poduszka wyłączy się automatycznie po 10 minutach.

Relaks w każdym miejscu

Małe wymiary i niska waga poduszki, pozwalają na przenoszenie jej w dowolne miejsce. Zabierając ją ze sobą do biura możesz relaksować się podczas pracy. To niepodważalny dodatkowy atut.

Korzyści płynące z używania poduszki masującej

  • Usuwa zmęczenie całego ciała.
  • Poprawia krążenie krwi
  • Relaksuje
  • Doskonale masuje odcinek lędźwiowo-krzyżowy kręgosłupa.
  • Masaż stóp jest nieporównywalny z niczym innym
  • Nie musisz płacić za drogie masaże relaksacyjne
  • Dzięki niewielkim rozmiarom jest poręczna i łatwa w użyciu w każdym miejscu.

Dane techniczne:

Napięcie: AC 220-240V 50/60 Hz / 12V DC
Moc: 28 W
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 320 x 220 x 90 mm
Pokrycie: tkanina syntetyczna
Waga: 1,5 kg

Gwarancja 18 miesięcy